ranking.aktualne-mapy.com.pl https://kosspolska.pl/ Każdy Polak marzy, aby mieć własne kino domowe z pilotem i głośnikami

W wielu biurach, szczególnie call-center, inwestuje się w nowe modele słuchawek – bezprzewodowe. Takie słuchawki są najczęściej wyposażone w funkcję Bluetooth oraz inne opcje. Jak zatem działają tego typu sprzęty?

Nowoczesne słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe nowej technologii mogą łączyć się z telefonem stacjonarnym komórkowym i typu softphone. Ułatwiają zatem komunikowanie się nie tylko w biurze, ale i nawet poza nim. Co więcej, szerokopasmowa technologia zastosowania w mikrofonie i w głośnikach sprawia, że głos osoby mówiącej brzmi bardzo naturalnie, dzięki czemu słuchacz i rozmówca lepiej się rozumieją. Takie słuchawki można połączyć za pomocą kabla do sieci telefonicznej, za pomocą USB do komputera, a za pomocą technologii Bluetooth łącza się z telefonem komórkowym. Połączenie to umożliwia sprawne zarządzanie bazą.

Zarządzanie urządzeniami

Zestawy słuchawkowe przeznaczone do biura są coraz częściej zintegrowane z bazą, która to wyposażona jest w ekran dotykowy.

Taki ekran to możliwość zarządzania różnymi urządzeniami, które podłączymy do zestawu – tradycyjną infolinią telefoniczną, telefonem komórkowym czy typu softphone.

Zdalne sterowanie połączeniami

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe umożliwiają nawet zdalne sterowanie połączeniami. Sygnał dźwiękowy w słuchawce sygnalizuje rozmowę przychodzącą. Z kolei ekran dotykowy lub wielofunkcyjne przyciski pozwalają zarządzać różnymi połączeniami i urządzeniami. Pracownik może wstrzymać połączenie, przełączyć lub ponownie je nawiązać. Możliwe jest także kontrolowanie głośności podczas połączenia i wyciszanie mikrofonu w razie potrzeby. Nowoczesne słuchawki do biur call-center to gwarancja sprawnej komunikacji pracownika z klientem. To również komfort dla pracowników i usprawnienie pracy w całym biurze.

Czy warto zainwestować w taki sprzęt? Warto, jeśli zależy nam na wprowadzaniu nowoczesnych technologii do firmy, które przełożą się na jej rozwój.