Kup Meble www.ihwc2010.com prześcierała z gumką

Ludzie, którzy chcą gotować szybciej i cały czas cieszyć się wybornym smakiem potraw, mają okazję połączyć te dwie rzeczy. Pozwala na to szybkowar, który w ostatnich latach robi zawrotną karierę.

Korzystają z niego zarówno zawodowi kucharze, jak i amatorzy. Ideą szybkowaru jest przyspieszanie procesu obróbki termicznej produktów spożywczych poprzez wytwarzanie podciśnienia w wysokiej temperaturze.

Dzięki temu mięso oraz warzywa gotują się znacznie szybciej, a w rezultacie nie musimy czekać tak długo jak wcześniej aż proces duszenia mięsa zakończy się pomyślnie. Konsumenci docenili szybkowary – szczególnie osoby, które mają dynamiczny tryb życia i nie chcą czekać godzinami, aż wołowina czy karkówka będą miękkie.

Szybkowar sprawia, że wyborne potrawy takie jak świeżonka czy gulasz mogą bardzo szybko trafić na stół, zachowując przy tym fantastyczny smak. Zdaniem niektórych jest on nawet lepszy, ponieważ w warunkach podciśnienia wszystkie smaki i aromaty idealnie się łączą, a dania mają wyjątkową konsystencję.